WSPÓŁPRACA

Fot. Engin_Akyurt / Pixabay

Projekt felines.pl opiera się na kontaktach z wieloma hodowlami i osobami związanymi z kocim światem. Jesteś kocim fotografem i chciałbyś pokazać swoje zdjęcia szerszej publiczności? Lub copywriterem, który chciałby zacząć publikować swoje teksty w ramach kociej pasji? Zapraszamy! Istnieje możliwość stałej współpracy oraz umieszczania tekstów gościnnych (cyklicznych bądź jednorazowo).

 

Wpisy gościnne:

Jesteś kociarzem i chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił w tworzeniu tekstów? Masz świetną okazję by się przekonać czy copywriting jest dla Ciebie! A może jakiś temat nurtuje Cię tak bardzo i nie wiesz gdzie felieton mógłby być opublikowany? Trafiłeś w idealne miejsce!

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy jednorazowej badź długotrwałej! Obecnie w zespole znajdują się osoby o różnym stadium zaawansowania w copywritingu felinologicznym. Są to świeże osoby oraz felinsowi weterani, a także zoopsychologowie, zootechnicy i hodowcy. Wszystkich nas łączy poczucie misji i chęć edukacji społecznej względem dobrobytu naszych zwierząt domowych, a w szczególności kotów, o których jest ten portal.

 

Opisy ras w Encyklopedii:

Nasza encyklopedia to opisy stworzone przede wszystkim przez hodowców, którzy są zakochani w swoich rasach kotów. Niniejsze wpisy są stworzone od serca, poprzedzone wieloma doświadczeniami autorów, którzy w wielu przypadkach są wieloletnimi hodowcami. Zapraszamy również do współpracy świeże hodowle, które dopiero wchodzą w świat hodowli i wystaw.

Jako pasjonaci stawiamy przede wszystkim na edukację społeczną oraz propagowanie zdrowego “stylu życia” u kotów i ich właścicieli. W końcu to my odpowiadamy za ich dobrobyt. Z chęcią podejmiemy współpracę z takimi osobami jak: hodowcy, koci fotografowie, zoopsycholodzy, a przede wszystkim chętnie nawiążemy współpracę z takimi pasjonatami jak my. :)

 


 

Na wszelkie pytania dotyczące współpracy odpowiadam mailowo:

felinsemagazyn@gmail.com

 


Hodowle i blogi, które nam zaufały:

STRONY DLA HODOWCÓW – KAROLINA AUGYSTYŃSKA

HODOWLA “BELLA BITIS*PL”

BLOG VELVETMEDIUM

HODOWLA “GOŁO I WESOŁO*PL”

HODOWLA “GREY SHADOW*PL”

STRONA GAGATKI.COM

HODOWLA “SZARA EMINENCJA*PL”

HODOWLA “LOVE LORIEN*PL”

Hodowla “MARKOTKI*PL”