CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? :)

Prowadzisz hodowlę, bloga, piszesz teksty i chciałbyś/ chciałabyś pokazać je szerszej publiczności? Jeśli tak to ta opcja jest dla ciebie! Dodatkowo przy wykorzystaniu narzędzi seo, które są dostępne w pełni legalnie i niezależnie od portalu felines.pl możesz czerpać profity!


Jak to jest możliwe?

Korzystając z narzędzi, które oferuje google.com możesz pisać i zarabiać niezależnie od nas. Nie musisz podpisywać żadnych umów ani zakładać działalności gospodarczych – z całego programu korzystasz za darmo i rozliczasz się wedle stanu Twojego konta na poczcie gmail. Na pewno takie posiadasz – wszelkie rozliczenia będą Ci przychodzić właśnie na g-maila.


Jak zacząć?

  • Jeśli nie masz konta na www.gmail.com to załóż je.
  • Zarejestruj się na Google AdSense® i postępuj zgodnie z wskazówkami zawartymi na stronie usługodawcy. Google AdSense® jest tak rozbudowany i niezależny, że na pewno znajdziesz tam wszelkie potrzebne instrukcje! :)
  • Zarejestruj się na www.felines.pl – przy doborze loginu kieruj się nazwą hodowli, bloga, strony bądź imieniem, nazwiskiem (albo jego pierwszą literą) lub inicjałami.
  • Po zatwierdzeniu konta przed administratora możesz zacząć swoją przygodę copywriterską
  • Po zalogowaniu się wprowadzić id z Google AdSense®.

Jak pisać?

Każdy użytkownik, który zdecyduje się na pisanie, dostaje do dyspozycji kokpit autora. Pozwala to na publikowanie treści. Przed publikacją tekstu trafia on jednak do działu weryfikacyjnego. Pilnujemy aby artykuły były pisane poprawną polszczyzną, nie zawierały splagiatowanych fragmentów. To musi być wyłącznie Twoja twórczość. Miło nam będzie gdy w artykule zamieścisz zdjęcia własnego autorstwa. Jeśli jednak nie masz odpowiednich zdjęć – nie martw się – my zajmiemy się odpowiednią oprawą graficzną.

Staramy się aby treści zawarte na portalu były niepowtarzalne. Ze względu na prowadzona działalność zezwalamy hodowcom i fotografom mającym swoje strony i portfolia do wprowadzania napisanych tekstów na swoich stronach. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić aby można było zamieścić autorski tekst z felines.pl na swojej stronie jest podanie linka bezpośredniego do artykułu macierzystego.

Zasada jest prosta: im więcej od siebie i na podstawie własnych doświadczeń tym lepiej. Prezentujemy tu wiedzę i umiejętności, które powinny być naszą wizytówką i powodem do dumy! :) Piszemy na tematy, w których “czujemy się” najmocniejsi!


Prawda, że proste? Oczywiście, że tak! Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości przeczytaj

REGULAMIN