O PROJEKCIE

Fot. felines.pl

Początki felines.pl sięgają 2012 roku, kiedy to postanowiłam stworzyć e-gazetkę o szeroko pojętej felinologii, z ukierunkowaniem na edukację w kociej sferze. Dzięki pół roku działalności pro publico oraz dość dużemu odzewowi ze strony kociarzy i hodowców postanowiłam przekształcić E-gazetę w portal internetowy, który będzie spełniać wymagania kocich pasjonatów i hodowców, a także zwykłych amatorów, którzy chcą się dokształcić i poszerzyć wiedzę felinologiczną.

 

Po wielu wzlotach i upadkach powracamy z dużym zasobem doświadczenia, nowymi planami i wieloma niespodziankami dla naszych stałych czytelników, których przybywa z każdym dniem. Spodziewajcie się w najbliższych miesiącach sporego ruchu na stronie, a w najbliższej przyszłości szykujcie się na sporą ilość niespodzianek!

 

Strona FELINS.PL E-MAGAZYN na chwilę obecną działa na zasadach PRO PUBLICO i korzysta z przepisów prawnych zawartych w licencjach Common Creatives i General Public License. Wszystko odbywa się zgodnie z zasadami prawnymi, które staramy się respektować. Szacunek dla twórców oraz osób piszących w felines.pl jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów. W końcu to WY i Wasze koty tworzycie ten portal!

 

OBJĘLIŚMY PATRONATEM

 

WSPÓŁPRACUJEMY