MARCOWO – KWIETNIOWA PRASÓWKA – CO SIĘ WYDARZYŁO W KOCIM ŚWIECIE?

Fot. Daga_Roszkowska / pixabay.com

MARZEC

 • 01.03.2019
  W wielu miastach ogłoszono powrót akcji darmowej kastracji. Jest to świetna wiadomość dla tych, którzy opiekują się stadkiem kotów wolnożyjących. Wystarczy udać się do swojego Urzędu Gminy bądź Urzędu Miasta i spytać się o możliwość wzięcia udziału w tym programie.
 • 16.03.2019
  Tego dnia odbył się po raz kolejny Pokaz Kotów Rasowych i Wielorasowych, który był także akcją edukacyjną. Pokaz odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie.
 • 23-24.03.2019
  Tym razem organizatorem Międzynarodowej Wystawy Kotów była federacja, która w Polsce jest jeszcze nowością i mało znaną alternatywą wystawową. TICA, bo o tej organizacji mowa, zorganizowała swoją wystawę pod egidą Klubu Kota X-Treme. Wystawa odbyła się w Warszawie na Bielanach. Więcej informacji na stronie klubu (KLIK)
 • 31.03.2019
  Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami było organizatorem charytatywnego koncertu na rzecz zwierząt. Występowali między innymi  Agnieszka Rosnerówna, Jakub Oczkowski czy Dave Nilaya. Więcej na temat wydarzenia pod tym linkiem: KLIK
 • 30-31.03.2019
  Odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, której organizatorem był poznański klub felinologiczny FELIS POSNANIA. W ciągu tych dwóch dni można było obejrzeć ponad 250 kocich piękności. Miłośnicy kotów mogli także zrobić na wystawie zakupy dla swoich milusińskich. Wyniki dostępne są TUTAJ (KLIK)

 

KWIECIEŃ

 •  6-7.04.019
  W ten weekend wystawę organizował klub CAT CLUB POMERANIA w Szczecinie. Na wystawę zgłosiło się ponad 200 kotów! Dodatkowymi atrakcjami dla zwiedzających były nie tylko oceny kocich piękności, ale też mieli możliwość zrobienia zakupówdla swoich pupili. WYNIKI (KLIK)
 • 14.04.2019
  Tego dnia na Stadion Wrocław przy al. Śląskiej 1 we Wrocławiu odbyło się kocie show organizowane przez Educatsja! Felines E-Magazyn obsadził merytorycznie wydarzenie – dziewczyny z ekipy miały możliwość wystąpienia jako prelegentki na swoim pierwszym wystąpieniu pod egidą naszego E-Magazynu. Gratulacje, dziewczyny!
 • 25.04.2019
  Gliwice to kolejne miasto na mapie pokazu kociego dokumentu od FILMOWNIA. Wydarzenie odbyło się w w Stacji Artystycznej Rynek. Zachęcamy do śledzenia ich profilu, gdzie będą zapewne pojawiać się kolejne terminy odnośnie projekcji dokumentu.

Zostało pominięte jakieś ważne wydarzenie z kociego świata? Nie zawahaj się nas poinformować w komentarzu! :)